Mom And Dad İzle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (19842)
15,590 Görüntülenme

Mom And Dad İzle

Sakin bir kasaba olan Rosedale'de yaşayan iki samimi arkadaş McKaylaHooper (Alexandra Shipp) ve SadieCunningham (BriannaHildebrand) beraber TragedyGirls adını verdikleri bir gerçek suç blogu kurmuştur. Çok düşük olan takipçi sayılarını arttırmak için bu ikili dengesiz bir yerel seri katilin (KevinDurand) peşine düşer. Katili yakalayan kızlar, ondan blogları için cinayet işlemesini ister. Teklifleri kabul görmeyince de katili rehin alıp, işleyecekleri cinayetler için suçu ona atarlar. Tecrübesiz olduklarından ilk iki cinayetlerinin seri katilin işi olduğunu düşünmeyen polis yüzünden, üçüncü cinayetlerinde işi şansa bırakmak istemeyen ikili, bu sefer kurbanlarını parçalara ayırır. Artık polis bu masum görünen ikilinin teorisine inanmıştır ve kasaba halkı korku içerisindedir. Takipçi sayıları her geçen gün artan kızların çevrelerindeki insanlar ise seri katil tarafından birer birer öldürülmektedir.

Reklamı Geç


Mom And Dad izle

Sakin bir kasaba olan Rosedale’de yaşayan iki samimi arkadaş McKaylaHooper (Alexandra Shipp) ve SadieCunningham (BriannaHildebrand) beraber TragedyGirls adını verdikleri bir gerçek suç blogu kurmuştur. Çok düşük olan takipçi sayılarını arttırmak için bu ikili dengesiz bir yerel seri katilin (KevinDurand) peşine düşer. Katili yakalayan kızlar, ondan blogları için cinayet işlemesini ister. Teklifleri kabul görmeyince de katili rehin alıp, işleyecekleri cinayetler için suçu ona atarlar. Tecrübesiz olduklarından ilk iki cinayetlerinin seri katilin işi olduğunu düşünmeyen polis yüzünden, üçüncü cinayetlerinde işi şansa bırakmak istemeyen ikili, bu sefer kurbanlarını parçalara ayırır. Artık polis bu masum görünen ikilinin teorisine inanmıştır ve kasaba halkı korku içerisindedir. Takipçi sayıları her geçen gün artan kızların çevrelerindeki insanlar ise seri katil tarafından birer birer öldürülmektedir.

Mom And Dad izle

Başrollerinde Alexandra Shipp ve BriannaHildebrand’ın oynadığı filmde JackQuaid, KevinDurand, NickyWhelan, CraigRobinson, SavannahJayde, JoshHutcherson ve Austin Abraham gibi birçok tecrübeli ve ünlü isim yer alıyor. Senaryosunu Tyler Maclntyre ve Chris Lee Hill’in ortaklaşa yazdığı TragedyGirls filminin yönetmenliğini Maclntyre üstleniyor.
2017 yapımı bir Amerikan filmi olan TragedyGirls, korku komedi kategorisinde izleyicilerin beğenisine sunuldu. Kara mizah unsurları bulunduran ve absürt bir komedi anlayışına sahip olan film sıra dışı konusu ve başarılı kadrosuyla göz dolduruyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?