Saftirikler izle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (1148)
3,8 IMDB Puanı 7,119 Görüntülenme

Saftirikler izle

Türkiye’ de en çok izlenen komedi film serilerinden olan ‘Saftirikler ‘ nın üçüncü halkasının gösterim tarihi 13 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir. Serinin son filminin yönetmenliğini de diğerlerinde olduğu gibi, başarılı isim Adem Kılıç üstlenmiş durumdadır. Adem Kılıç’ a yönetmenlikte eşlik eden isimse Serkan Karaaslan’dır. Senaryonun sahibinin Ferhat Ergün olduğu bilinmektedir. Filmin dağıtımında sorumlu olan firma ‘UIP Türkiye’ olarak açıklanmıştır. Ayrıca ‘Oflu Hoca Trakya’da’ nın diğer ismi, konuya uygun olarak, ‘Oflu Hoca 3 - Üj Trakya’ şeklinde belirlenmiştir. Serinin başrol oyuncusu yine değişmemiştir. Komedinin aranan yüzlerinden Çetin Altay, tekrar Oflu Hoca karakterine hayat vermiştir. Kadroda yer alan diğer isimler; Ececan Gümeci, , Bilal Çatalçekiç, Gökhan Yıkılkan, Hidayet Erdinç,Bahtiyar Engin , Seymen Aydın, Buket Dereoğlu, Hülya Aydın ve Gülhan Tekin şeklinde sıralanmıştır.

Reklamı Geç


Saftirikler izle

Türkiye’ de en çok izlenen komedi film serilerinden olan ‘Saftirikler ‘ nın üçüncü halkasının gösterim tarihi 13 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir. Serinin son filminin yönetmenliğini de diğerlerinde olduğu gibi, başarılı isim Adem Kılıç üstlenmiş durumdadır. Adem Kılıç’ a yönetmenlikte eşlik eden isimse Serkan Karaaslan’dır. Senaryonun sahibinin Ferhat Ergün olduğu bilinmektedir. Filmin dağıtımında sorumlu olan firma ‘UIP Türkiye’ olarak açıklanmıştır. Ayrıca ‘Oflu Hoca Trakya’da’ nın diğer ismi, konuya uygun olarak, ‘Oflu Hoca 3 – Üj Trakya’ şeklinde belirlenmiştir. Serinin başrol oyuncusu yine değişmemiştir. Komedinin aranan yüzlerinden Çetin Altay, tekrar Oflu Hoca karakterine hayat vermiştir. Kadroda yer alan diğer isimler; Ececan Gümeci, , Bilal Çatalçekiç, Gökhan Yıkılkan, Hidayet Erdinç,Bahtiyar Engin , Seymen Aydın, Buket Dereoğlu, Hülya Aydın ve Gülhan Tekin şeklinde sıralanmıştır.

Saftirikler izle

Film, Doğan Spor’ un başkanlığını yapan Oflu Hoca’ nın transfer edecek futbolu arayışı ile başlar. Takım için ideal olan ismi Lüleburgaz’ da bulan hoca, her şeyi bırakarak Lüleburgaz’ a gider. Genç yıldızlardan olan futbolcu Hayati’ yi diğer takımlara kaptırmamak için de acele etmektedir. Yaptığı planlara göre bu işi halledip hemen geri dönecek olan hocanın başına gelmeyen kalmaz. Çünkü Lüleburgaz’ da karakter olarak tamamen zıddı olsa da fiziksel olarak yüzde yüz kendisine benzeyen ikizi ile karşılaşacaktır. Herkesin onları birbirine karıştırmasıyla da işler içinden çıkılmayacak raddeye gelmiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?