The Last Man on Earth izle
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (1591)
7,577 Görüntülenme

The Last Man on Earth izle

Yayın tarihi 2016 olan film’in yönetmeni David Leveaux’tur. Dram, romantik ve savaş konulu film İngiltere ve Amerika ortak yapımıdır. 1 saat 47 dakika boyunca izleyicisini ekrana kilitleyecek kadar güçlü olan film bir solukta izlenmektedir. Senaryonun yazarı ise SimonBurke ve Alan Judd olarak karşımıza çıkmaktadır.TheException filmi Alan Judd’ın romanı "TheKaiser’sLastKiss"tenuyarlanmıştır.Film güçlü kurgusu ve senaryosuyla beraber güçlü kadrosuyla da karşımıza çıkmaktadır, Bu güçlü kadronun oluşturduğu ekip ise; Lily James, JaiCourtney, ChristopherPlummer, JanetMcteer, Ben Daniels ve AntonLessergibi isimler ile karşımıza çıkmaktadır. Başarılı filmin Türkiye’deki vizyon tarihi ise 14 Temmuz 2017'dir.

Reklamı Geç


The Last Man on Earth izle

Yayın tarihi 2016 olan film’in yönetmeni David Leveaux’tur. Dram, romantik ve savaş konulu film İngiltere ve Amerika ortak yapımıdır. 1 saat 47 dakika boyunca izleyicisini ekrana kilitleyecek kadar güçlü olan film bir solukta izlenmektedir. Senaryonun yazarı ise SimonBurke ve Alan Judd olarak karşımıza çıkmaktadır.TheException filmi Alan Judd’ın romanı “TheKaiser’sLastKiss”tenuyarlanmıştır.Film güçlü kurgusu ve senaryosuyla beraber güçlü kadrosuyla da karşımıza çıkmaktadır, Bu güçlü kadronun oluşturduğu ekip ise; Lily James, JaiCourtney, ChristopherPlummer, JanetMcteer, Ben Daniels ve AntonLessergibi isimler ile karşımıza çıkmaktadır. Başarılı filmin Türkiye’deki vizyon tarihi ise 14 Temmuz 2017’dir.

The Last Man on Earth izle

Filmin içeriğinde gerilim, casusluk ve aşk’ın yer aldığı Hollanda da sürgün edilmiş olan Alman Kralı Kaiser II. Wilhelm ve onu soruşturmaya giden Alman askeri Stefan Brandt’ın birbirlerinin hayatlarına girmesiyle başlar. Aslında bir Alman askeri olan Stefan Hollanda da sürgün edilen kralı korumakla görevlendirilmiş casustur. Kralı Nazi’ler tarafından tehdit olarak görülür. Kralın yanında henüz yeni çalışmayan başlayan Meike ise bir İngiliz ajanıdır. Meike ve kralı korumakla görevli olan Stefan Brand arasında bir aşk başlar. Bu durum Stefan’ın kalbi ve ülkesin arasında bocalamasına sebep olacaktır. Meike kralı öldürmek isterken beklenmedik bir şekilde komutanHeinrichHimmler’in gelmesiyle sırlar açığa çıkmaya başlayacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?