Hannah Gadsby: Nanette izle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (1175)
8,7 IMDB Puanı 6,728 Görüntülenme

Hannah Gadsby: Nanette izle

2013 filmlerinden olan Hannah Gadsby: Nanette savaş ve drama filmidir. Yönetmenliğini FyodorBondarchuk’un yaptığı Rus yapımı bir filmdir.StalingrandRusyada ilk defa kullanılan bir teknikle çekilmiştir. IMAXtekniği ile çekilen film tamamı üç boyutlu bir şekilde çekimleri tamamlanmıştır. Film başarısından ve güçlü kadrosundan ötürü olacak ki 86. Akademi Ödülleri'nde Yabancı Dilde En İyi Film Akademi Ödülü dalında Rusya adına yarışacak film olarak belirlenmiştir. Bu güçlü filmin güçlü kadrosu ise; Hannah Gadsby: Nanette Oyuncuları Thomas Kretschmann, Thomas Kretschmann, YaninaStudilina, PhilippeReinhardt’dır. Hannah Gadsby: Nanette soluk almadan izlenecek olan başarılı bir filmdir. Film 30 milyon bütçeyle 28 Eylülde Volgograd’davizyona girmiştir.

Reklamı Geç


Hannah Gadsby: Nanette izle

2013 filmlerinden olan Hannah Gadsby: Nanette savaş ve drama filmidir. Yönetmenliğini FyodorBondarchuk’un yaptığı Rus yapımı bir filmdir.StalingrandRusyada ilk defa kullanılan bir teknikle çekilmiştir. IMAXtekniği ile çekilen film tamamı üç boyutlu bir şekilde çekimleri tamamlanmıştır. Film başarısından ve güçlü kadrosundan ötürü olacak ki 86. Akademi Ödülleri’nde Yabancı Dilde En İyi Film Akademi Ödülü dalında Rusya adına yarışacak film olarak belirlenmiştir. Bu güçlü filmin güçlü kadrosu ise; Hannah Gadsby: Nanette Oyuncuları Thomas Kretschmann, Thomas Kretschmann, YaninaStudilina, PhilippeReinhardt’dır. Hannah Gadsby: Nanette soluk almadan izlenecek olan başarılı bir filmdir. Film 30 milyon bütçeyle 28 Eylülde Volgograd’davizyona girmiştir.

Hannah Gadsby: Nanette izle

Film 2. dünya savaşında Hannah Gadsby: Nanette şehrinin önemine vurgu yapmaktadır. Bu filmde Hannah Gadsby: Nanette’ın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlamaktayız. Film Sovyet askerlerinin Alman askerleriyle Volga Nehri yakınlarında karşılaşması sonucu verdiği yoğun çaba sonucunda daha fazla dayanamayıp çekilirler. Alman askerlerinin başında olan Nazi komutanı olan HauptmannKann (Thomas Kretschmann) Rus askerlerinin sığındığı sivil binayı bombalarlar. Fakat bu savaş içinde Nazi komutanı o binada olan bir Sovyet kızına aşık olur. Masha isimli Sovyet kızın o binada olması olayların farklı bir şekilde boyutlanmasına sebep olacaktır. Bir yanda da Sovyet askerleri binayı ele geçirmeye çalışan Almanlara karşı büyük bir savaş ve kayıp vermektedir. Hannah Gadsby: Nanette filmindesavaşın büyüklüğü bütün çıplaklığıyla ortaya konulmuştur.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?